Iwona Porozynski
Spread the love

E-book Iwony Porożyńskiej Tak brzmi tytuł mojego wznowionego i wzbogaconego E-booka. Jeśli chcesz sięgnąć w życiu po karty masz do tego pełne prawo. Nie żyjesz w osiemnastym wieku i spalenia na stosie nie musisz się obawiać. We wszystkim co robisz, masz pełne prawo wyboru, obdarzeni zostaliśmy wolną wolą i tylko to się liczy. Zawsze warto posłuchać głosu własnego serca, głosu intuicji, który po cichu podpowiada w jakim kierunku masz pójść.
Karty są pewnego rodzaju „medium” do naszej podświadomości. Mogę cię zapewnić, że mistyka funkcjonuje bez zarzutu. Można zajrzeć w przyszłość, zakamarki własnej duszy i na każde pytanie otrzymać odpowiedź. Zanim pokusisz się na to, aby doradzać innym najpierw naucz się kładzenia kart dla siebie i swoich bliskich. Ponadto, nigdy nie myśl o szybko zarobionych pieniądzach, bo się grubo rozczarujesz. Naukę wróżenia z kart można porównać z nauką języka obcego. Krakowa też nie zbudowano od razu. Wszystko wymaga czasu, a gdybyś pomyślała o poradnictwie to nie zapomnij, że ono wymaga pewnego stopnia rozwoju duchowego i poszerzonej świadomości.
Szkoda, że wiele wróżek z braku odpowiedniego wykształcenia wystawia kartom złą reputację. Nie mogę mierzyć wszystkich jedną miarą, ponieważ są też mądre i dobrze przeszkolone osoby, które mają w sobie życiową mądrość i doświadczenie.
Jeśli nie płoniesz słomianym ogniem, to znaczy: szybko się zapalasz i szybko gaśniesz, jeśli jesteś uparta, śmiało dążysz do celu, lubisz rozwiązywanie tajemnic i dobrze się czujesz w mistycznej atmosferze kup sobie jedną z najłatwiejszych talii – talię kart Lenormand. Ucz się z jednego źródła i nie skacz po różnych poradnikach, jak zając po kapuście, bo to cię tylko rozproszy. Jeśli nie lubisz uczyć się sama poszukaj sobie nauczycielki. Zadzwoń do mnie, a chętnie cię poprowadzę, nawet przez telefon. Jednak książka jest tańsza, a zawiera tę samą ilość wiedzy. Wybór należy do ciebie, jak zwykle 🙂


Spread the love

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.