Iwona Porozynski
Spread the love

Zwierzęta ze snu opisują twój temperament, ty też możesz być wierna jak pies albo mieć w sobie coś z dzikiego kota, tygrysa, czy lwa. Opamiętaj się trochę, jeśli widzisz na sobie panterę lub inne drapieżne zwierzę! W równie piękny albo zabawny sposób mówią sny o twoich uczuciach. Róża, królowa kwiatów, symbolizuje od dawien dawna miłość, symbol serca również. Sprezentujesz komuś bukiet kwiatów, pokażesz się z najlepszej strony, twoje uczucia będą szczere, serdeczne, czego nie mogłabym powiedzieć widząc kwiaty sztuczne.

Wolność twoich myśli, twoje tęsknoty i nadzieje symbolizują ptaki, dlatego najlepiej kiedy widzisz je fruwające w naturze, zamknięte w klatce oznaczają twoją niewolę (czuć się jak ptak w klatce!). Rajskie, kolorowe ptaszki symbolizują artystyczną duszę, bogactwo pomysłów, czarne ptaki – twoje czarne myśli. Ogród widziany we śnie odzwierciedla stan duszy, zarośnięty, niezadbany mówi, że musisz uporządkować swoje życie.

Wody, morza, oceany, rzeki mówią o emocjach, o niezbadanych głębiach twojej podświadomości. Gorąca albo wzburzona woda opisuje gorące emocje, tylko się nie poparz!! Brudna mówi o negatywnych energiach, o chorobie, niezadowoleniu, etc. We śnie wszystko co czyste, zadbane, kwitnące i uporządkowane ma pozytywną wymowę.

Bardzo często jesteś w drodze, dźwigasz niemożliwe ciężary (to co cię obciąża), idziesz przez las (gąszcz życia) i pola (obszary pracy), oglądasz różne krajobrazy i pory roku. Najtrudniejszą z nich jest zima, która przynosi ze sobą emocjonalne zimno, stagnację i pogorszenie sytuacji. To tylko tak po krótce, taki mały zarys śnienia.

Nie zapommnij, że wszystko, co we śnie napawa cię wielkim lękiem, w rzeczywistości jest o stopień łagodniejsze. Twoja podświadomość bije na alarm, abyś zmieniła kierunek, obrała inną taktykę, nawróciła się. Ciesz się, zostałaś ostrzeżona!


Spread the love

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.